Anasayfa   Merhaba, Ziyaretçi     [ Hesap oluştur ]   [ Şifremi Unuttum ]    [ Aktivasyon Kodu Gönder ]  
         


İletişim

Hocalarim.com Türkiye’nin öğretmen, eğitimci ve profesör değerlendirme sitesidir. 

 

Anayasamızın 25. ve 26. maddeleri düşünce ve ifade özgürlüğünü, düşünceleri yayma özgürlüğünü tanımlıyor. Biz de öğrencilerin ve mezunların düşüncelerini saygı çerçevesinde özgürce ifade edebildikleri demokratik bir platform sunuyoruz.

 

Amacımız; 

 

1- Şu andaki öğrencilere ders programlarını hazırlarken, derslerini seçerken ders veren öğretmen yada profesör hakkında önceden yapılmış yorumları okuyarak fikir edinmelerine yardımcı olmak. 

2- Hem öğrenci hem de mezunlara, beğendikleri ve sevdikleri öğretmenlerini veya profesörlerini onore etmelerine; beğenmedikleri, memnun kalmadıkları öğretmenleri veya profesörleri saygı çerçevesinde eleştirebilmelerine olanak sağlamak.
 

3- Öğretmen, eğitimci ve profesörlerin kendileri hakkındaki yorumları okuyarak eksikliklerini görebilmeleri ve kendilerini geliştirebilmeleri için yardımcı olmak.

 

Her türlü istek, görüş, öneri ve sorularınız için info@hocalarim.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.


Önemli Not: Hocaların isimleri görev yaptıkları okulun resmi websitesinden alınmaktadır. İsminin veritabanımızda yeralmasını istemeyen hocalarımız bize mesaj göndererek taleplerini iletebilirler. Talepte bulunan hocamızın ismi 24 saat içerisinde veritabanımızdan çıkarılacaktır.* ile işaretli alanlar doldurulmalıdır.


Adınız Soyadınız : *
E-posta Adresiniz : *
Konu : *
Açıklama : *
Hocalarim.com
1-Hocalarim.com, hocalar hakkında değerlendirme ve yorum yapıldığı bir websitesidir.

2-Hocalarim.com'un hiç bir şahıs, kurum ya da kuruluş ile bağlantısı yoktur. Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi ilgili şahıs, kurum yada kuruluşlara iletiniz lütfen.

3-Hocanız hakkında yorum yapmak için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra sitemize giriş yapınız. Hocanız adına açılmış olan sayfada “Hocayı Oyla” linkine tıklayarak yorum yapabilirsiniz.

4-Websitemizde sadece lise ve üniversite hocalarına yer verilmektedir. İlköğretim öğretmenlerine yer verilmemektedir.

5-Hocalarımızın isimleri görev yaptıkları okulun resmi websitesinden alınmaktadır.

6-İsminin veritabanımızda yeralmasını istemeyen hocalarımız bize mesaj göndererek taleplerini iletebilirler. Talepte bulunan hocamızın ismi 24 saat içerisinde veritabanımızdan çıkarılacaktır.


Hocalarim.com logo ve bannerlarından beğendiğinizin kodunu kopyalayarak kendi websitenizde kullanabilirsiniz.

Logo ve bannerlar için TIKLAYINIZ...


Değerlendirme sayfasında fotoğrafınızın yer almasını istiyorsanız vesikalık fotoğrafınızı info@hocalarim.com adresine göderebilirsiniz.

Hocalarim.com'daki değerlendirme sayfanızın linkini kişisel websayfanızda öğrencilerinizle paylaşıp yorumda bulunmalarını isteyebilirsiniz...


© 2010 - 2020 Hocalarim.com
Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan içerik sadece kaynak gösterilerek veya link verilerek kullanılabilir.