Anasayfa   Merhaba, Ziyaretçi     [ Hesap oluştur ]   [ Şifremi Unuttum ]    [ Aktivasyon Kodu Gönder ]  
         


KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Sevgili Hocalarim.com ziyaretçisi,


Hocalarim.com'u ziyaret ettiğiniz anda, aşağıda yer alan kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Hocalarim.com yöneticileri kullanım sözleşmesi kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Üyeler ve ziyaretçiler, değişiklikleri takip etmek ve değişmişse yeni kural ve şartlara uymakla yükümlüdür.


 1. Hocalarim.com’a üyelikte genel kabul gören, ahlaki değerlere aykırı olmayan bir kullanıcı adı belirlenmelidir. Aksi halde kullanıcı adları site yoneticileri tarafından kullanıcıya haber verilmeksizin silinebilir. Kullanıcı isimlerinden dolayı site yöneticileri sorumlu tutulamaz, sorumluluk kayıt olan kişiye aittir.

 2. hocalarim.com'da yayınlanan yorumlardan dolayı site yöneticileri sorumlu tutulamaz. Hocalarim.com'da yayınlanan yorumlar site yoneticilerinin düşüncelerini yansıtmaz.

 3. Hocalarim.com'a yorum gönderen her üye, yorumlarının dil, din, ırk, cinsiyet ve benzeri ayrımcılıklar, uygunsuz sözcük, hakaret ve başkalarının kişilik haklarına zarar verecek unsurlar içermediğini garanti eder. Yayınlanan her değerlendirme ve yorum yazarının sorumluluğundadır.

 4. Hocalarim.com'a yorum gönderen her üye, yazdıklarının kontrolden geçeceğini, yorumunun özüne zarar vermeden, yazım ve anlam yanlışlarının düzeltileceğini, yorum amacı taşımayan yazıların yayınlanmayacağını bilir ve kabul eder.

 5. Hocalarim.com'a yorum gönderen her üye, yayınlanan yorumunun onun isteğiyle yayından kaldırılmayacağını bilir ve kabul eder.

 6. Hocalarim.com'a yorum gönderen her üye, yorumunun başka mecralarda da hocalarim.com'un izniyle yayınlanabileceğini kabul eder.

 7. Hocalarim.com'da yer alan her türlü içerik, hocalarim.com yöneticilerinin izni olmadan veya kaynak gösterilmeden başka hiçbir mecrada yayınlanamaz. Bu içerik, "Derleme Eserler Telif Hakları" ile hukuki açıdan da koruma altındadır.

 8. Hocalarim.com internet'te geçerli gizlilik kurallarına uyar.
  • Hocalarim.com'a vereceğiniz kişisel bilgiler, başka bir amaç için kullanılmaz, diğer kişi ve kurumlara verilmez.
  • Hocalarim.com, site ziyaretçilerinin özel yaşamlarına saygı göstereceğini taahhüt eder.
  • Hocalarim.com, link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
  • Hocalarim.com, ziyaretçilerinin diğer ziyaretçilere önerdiği sitelerin gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
  • Hocalarim.com üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir, ancak kişilere ait bilgileri tek tek kullanmaz.

 9. hocalarim.com, site üyelerine ticari ya da reklam amaçlı istek dışı mesaj gönderilmesi, üyelerin bu amaçla başka bir web sitesine yönlendirilmesi ve sitedeki interaktif alanların bu şekilde illegal ve yetki dışında kullanılması gibi durumlarda hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Bu konudaki sorularınızı info@hocalarim.com adresine yazabilirsiniz.


Hocalarim.com
1-Hocalarim.com, hocalar hakkında değerlendirme ve yorum yapıldığı bir websitesidir.

2-Hocalarim.com'un hiç bir şahıs, kurum ya da kuruluş ile bağlantısı yoktur. Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi ilgili şahıs, kurum yada kuruluşlara iletiniz lütfen.

3-Hocanız hakkında yorum yapmak için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra sitemize giriş yapınız. Hocanız adına açılmış olan sayfada “Hocayı Oyla” linkine tıklayarak yorum yapabilirsiniz.

4-Websitemizde sadece lise ve üniversite hocalarına yer verilmektedir. İlköğretim öğretmenlerine yer verilmemektedir.

5-Hocalarımızın isimleri görev yaptıkları okulun resmi websitesinden alınmaktadır.

6-İsminin veritabanımızda yeralmasını istemeyen hocalarımız bize mesaj göndererek taleplerini iletebilirler. Talepte bulunan hocamızın ismi 24 saat içerisinde veritabanımızdan çıkarılacaktır.


Hocalarim.com logo ve bannerlarından beğendiğinizin kodunu kopyalayarak kendi websitenizde kullanabilirsiniz.

Logo ve bannerlar için TIKLAYINIZ...


Değerlendirme sayfasında fotoğrafınızın yer almasını istiyorsanız vesikalık fotoğrafınızı info@hocalarim.com adresine göderebilirsiniz.

Hocalarim.com'daki değerlendirme sayfanızın linkini kişisel websayfanızda öğrencilerinizle paylaşıp yorumda bulunmalarını isteyebilirsiniz...


© 2010 - 2019 Hocalarim.com
Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan içerik sadece kaynak gösterilerek veya link verilerek kullanılabilir.